Родіон і друзі

Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 15.11.2018, 14:47
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Думки вслух » Він та вона » Що ж таке кохання?
Що ж таке кохання?
RodionДата: Субота, 16.01.2010, 00:47 | Повідомлення # 1
Інтелектуал
Група: Адмін
Статус: Offline
Про це багато говорять. Багато різного. Але, напевно мало хто дійсно знає що ж це таке насправді. Його путають з закоханістю, чи навіть бажанням. Як його відрізнити?

Родіон

Зміючка_ОленкаДата: Субота, 16.01.2010, 14:54 | Повідомлення # 2
Інтелектуал
Група: Модери
Та чому путають, чи не з закоханості починається кохання? І чи кохання не містить в собі закоханність і бажання? Хоча дійсно кохання це вже глибше почуття, тобто і дружба і партнерство, і бажання бути поруч, бажання допомоготи. Кохання викликає і гнів і ненависть і турботу,піклування, радість і сльози. Кохання виключає бажання бути з кимось іншим. Кохання ...........треба кохати щоб це зрозуміти. Та і слова тут, думаю, ніщо....

цілунькаю всіх

RodionДата: Субота, 16.01.2010, 15:52 | Повідомлення # 3
Інтелектуал
Quote (jumat8)
Кохання виключає бажання бути з кимось іншим. Кохання ...........треба кохати щоб це зрозуміти

Згоден. Просто багато хто закохуючись, уже думає що це кохання. Потім закоханість проходить і вважають, що кохання не існує

Родіон

AmarokДата: Вівторок, 19.01.2010, 03:41 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Друзі
Quote (jumat8)
Та чому путають, чи не з закоханості починається кохання? І чи кохання не містить в собі закоханність і бажання? Хоча дійсно кохання це вже глибше почуття, тобто і дружба і партнерство, і бажання бути поруч, бажання допомоготи. Кохання викликає і гнів і ненависть і турботу,піклування, радість і сльози. Кохання виключає бажання бути з кимось іншим. Кохання ...........треба кохати щоб це зрозуміти. Та і слова тут, думаю, ніщо....

Думаю різниця та, що кохання - вічне, а закоханість - тимчасове. І ще те, що справжнє кохання набагато важче знайти...

Щоденник Українського Іммігранта

RodionДата: Вівторок, 19.01.2010, 03:48 | Повідомлення # 5
Інтелектуал
Quote (Amarok)
І ще те, що справжнє кохання набагато важче знайти...

Оце точно підмітив. У тому то й річ. Кохання хочуть усі. А закохавшись, відразу думають, що це воно і є nono . Закоханість минає - в коханні розчаровуються. Я не раз уже чув твердження, що кохання не існує. Просто не зустрічали його, ось і все

Родіон

Зміючка_ОленкаДата: Вівторок, 19.01.2010, 12:38 | Повідомлення # 6
Інтелектуал
Quote (Amarok)
Думаю різниця та, що кохання - вічне

Думаю що всі по різному просто сприймають це. І навіть та сама закоханність, яка деколи і триває довго, також називається коханням, а те що люди потім розходяться, це вплив навколишнього і навколишніх, і не варто через зовнішні проблеми які зруйнували кохання,казати що його не було, або що воно було не справжнє.
Я кохала, давала все, піклувалася, мене розчарували, так що тепер казати що кохання не існує...? Подивитись ж з другої сторони...нехай це було одностороннє кохання, нехай зі сторони партнера воно не було справжнє, так от вернусь до цитати яку описую, я кохала,але чи маю я вічно кохати ту людину,яка скривдила? Те що кохання минає,не значить що воно не існує. Так говорять тільки люди,які розчаровані в ДАННИЙ момент, і з горечі все це виходить. Існує...і головне що відчуває серце в той момент,нехай хтось це назве закоханністю просто, а якщо мине,не значить що не покохаєте знову. Люди розходяться і після 20 років спільного життя, і що ? значить не було кохання? чи воно було не справжнє? А потім знаходять другу людину,яка розділюватиме з ним майбутнє, і часто це щасливе майбутнє,щасливо прожиті наступні роки, так наступне запитання...чи те кохання попереднє повинне бути вічне? і не дозволити покохати знову???
Прикріплення: 7136851.jpg(18.2 Kb)

цілунькаю всіх

RodionДата: Вівторок, 19.01.2010, 14:04 | Повідомлення # 7
Інтелектуал
Звісно, кохання не обов'язково має бути вічним. Від закоханості його відрізняють ширшим спектром почуттів. Адже крім симпатії, сексуального потягу, воно включає в себе і таке тепле почуття, як дружба. Це, коли ти радієш з Нею в хвилини радості, підбадьорюєш коли сумно чи підтримуєш коли важко. Ти з любов'ю про неї піклуєшся і прагнеш щоб Їй було добре і в житті, і в сексі. Кохання, на відміну від закоханості абсолютно не визнає егоїзму love

Родіон

RodionДата: Вівторок, 19.01.2010, 14:07 | Повідомлення # 8
Інтелектуал
Мля, прочитав, що написав і де що зрозумів... wacko
От так от, деколи буває - думаєш по одному, а робиш зовсім по іншому bash

Родіон

Зміючка_ОленкаДата: Середа, 20.01.2010, 10:52 | Повідомлення # 9
Інтелектуал
Quote (Rodion)
Звісно, кохання не обов'язково має бути вічним. Від закоханості його відрізняють ширшим спектром почуттів. Адже крім симпатії, сексуального потягу, воно включає в себе і таке тепле почуття, як дружба. Це, коли ти радієш з Нею в хвилини радості, підбадьорюєш коли сумно чи підтримуєш коли важко. Ти з любов'ю про неї піклуєшся і прагнеш щоб Їй було добре і в житті, і в сексі. Кохання, на відміну від закоханості абсолютно не визнає егоїзму

без цих спекторів це вже ні кохання ані навіть закоханність

цілунькаю всіх

tina80Дата: П`ятниця, 22.04.2016, 18:45 | Повідомлення # 10
Учасник
Група: Користувачі

Цитата
Думаю різниця та, що кохання - вічне, а закоханість - тимчасове. І ще те, що справжнє кохання набагато важче знайти...

Круто написано, даже нечего добавить. Я тоже так думаю)

Форум » Думки вслух » Він та вона » Що ж таке кохання?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018 |