Родіон і друзі

Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 15.11.2018, 14:07
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Політика, економіка, бізнес » Політбюро » Актуальна тема. Вибори.
Актуальна тема. Вибори.
Зміючка_ОленкаДата: Неділя, 17.01.2010, 15:02 | Повідомлення # 1
Інтелектуал
Група: Модери
Статус: Offline

КИЇВ, 17 січня. (УКРІНФОРМ). Громадяни України обирають Президента. ЦВК зареєструвала 18 кандидатів на пост Глави держави. Це Інна Богословська, Михайло Бродський, Анатолій Гриценко, Юрій Костенко, Володимир Литвин, Олександр Мороз, Олександр Пабат, Василь Противсіх, Сергій Ратушняк, Олег Рябоконь, Петро Симоненко, Людмила Супрун, Юлія Тимошенко, Сергій Тігіпко, Олег Тягнибок, Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк. Так за кого голосуємо? Кому віримо?

цілунькаю всіх

RodionДата: Неділя, 17.01.2010, 22:04 | Повідомлення # 2
Інтелектуал
Група: Адмін
І так. Вибори завершились. Розпочався підрахунок голосів. Ось результати опитування проведеного Національним Екзит-полом 2010:
В. Янукович 31,5
Ю. Тимошенко 27,2
С. Тігіпко 13,5
А. Яценюк 7,8
В. Ющенко 6,0
П. Симоненко 2,8
В. Литвин 2,4
О. Тягнибок 2,1
А. Гриценко 1,7
І. Богословська 0,4
О. Мороз 0,5
Ю. Костенко 0,2
Л. Супрун 0,2
В. Противсіх 0,1
О. Пабат 0,2
М. Бродський 0,1
С. Ратушняк 0,2
О. Рябоконь 0,1
Проти всіх 2,7

За результатами інших соціорлогічних опитувань, п'ятірка лідерів залишається тією ж.
Це означає, що в другий тур виходять 2 кандидата і непримиримих суперника: Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. Другий тур буде спекотним evil
І ще одне. Як було заявлено сьогодні у програмі Є. Кісельова "Велика політика" на телеканалі "Інтер", ці результати дали ясно зрозуміти одне: завершується п'ятирічна епоха Ющенка. Разом з тим, Глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко заявила, що Ющенко таки пройде в другий тур. Ну що ж залишається позаздрити впевненості команди Президента applause

Родіон

Повідомлення відредагував Rodion - Неділя, 17.01.2010, 22:14

RodionДата: Середа, 20.01.2010, 14:59 | Повідомлення # 3
Інтелектуал
Група: Адмін
За всіма, об'єктивними даними, думаю, таки в ІІ турі переможе Янукович. І хоча, багато аналітиків вказують на те, що "Демократичний блок" разом взятий у І турі набрав 53%, все не слід забувати, що до цього кола включають і прихильників Сергія Тігіпка. Я все ж думаю, ті хто голосував за останнього у регіонах Південної і Східної України і частина Центру країни, все ж будуть голосувати за Віктора Федоровича. Тому стає абсолютно очевидно, що Юлія Володимирівна набере не більше 44% голосів.
Є ще один варіант розвитку подій, коли більшість з голосуючих за кандидатів, які не ввійшли до ІІ туру, не підтримають у другому турі жодного з двох претендентів. У цьому разі, жоден з них не отримає 50% голосів. Тоді буде оголошено про проведення повторних виборів. Я вже чув про один прогноз на такий випадок. Але, поки що, не буду про це

Родіон

Форум » Політика, економіка, бізнес » Політбюро » Актуальна тема. Вибори.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018 |