Родіон і друзі

Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 15.11.2018, 15:11
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Думки вслух » Пофілософствуємо » Про дружбу (Чи уміють дорослі дружити?)
Про дружбу
RodionДата: Субота, 16.01.2010, 00:58 | Повідомлення # 1
Інтелектуал
Група: Адмін
Статус: Offline
Колись, давно, чув одне твердження що дорослі не вміють дружити так як діти. Кажуть, що дорослі підтримують приятельські відносини, стосунки по інтересах, спільних справах, добросусідські взаємини, врешті-решт, "собутильні" biggrin . Але дружбою це назвати не можна. Чи дійсно це так?

Родіон

Зміючка_ОленкаДата: Субота, 16.01.2010, 11:01 | Повідомлення # 2
Інтелектуал
Група: Модери
Звичайно вміють, просто на кожному етапі життя дружба починає сприймати інакшу форму, в людей появляються якісь захоплення інтереси, тому і шукають собі приятеля який буде розділювати це...а деколи це просто рідна душа, з якою легко , просто спілкуватися, яку любиш по дружньому, якій хочеться допомогти. Та і в дітей не так все просто тому сказати що дружба така як в дітей, не існує, помилкова думка, тому що якраз існує, згадайте своє дитинство, чи дійсно в вас був один єдиний друг? Твоя подруга друг відмовилась з тобою гратись, бо в когось зявилась краща забавка. Ах ти пішла по морозиво з Наталею, тоді я винесу зараз свою найкращу ляльку і буду бавитись вже з Інною, чи не так було? Часто компанія ділилась на группи і одні на інших пліткували, хто з ким, хто кому подобається а хто на кого обзивався...Або дзвінок в суботній ранок " Ало а Юлю можна?" Ні Юля пішла до Ані, ах Юля в Ані аказала що це я найкраща подруга, тоді я піду до Вероніки, і що з того що я її не люблю, зато її мама привезла багато цукерків з Чехії smile таке було дитинство, вже мабуть потім у школі, більш краще вибиралися собі друзі, сиділи разом за партою, ходили разом до школи якщо тим більше близько живуть, робили разом домашнє завдання, але і тут виникали свої мінуси, вистачило тиждень похворіти, як приходиш у школу а твоя подруга вже сидить за партою з іншою подругою, і намагається вклеїти у дружбу третього, а всі знають що третій лишній, angry biggrin все це переноситься і в доросле життя, в кожного свої інтереси, своє життя свої проблеми і важко втримати справжню дружбу яка буде тянутись роками, хтось кудась виїжає, переселчяється, контакти зменшуються, дружба слабне...хоча є і ніхто менене переконає в іншому , є дружба і люди які цінують її і знають як дорога вона, будуть щасливі що мають справжніх ДРУЗІВ flower

цілунькаю всіх

tina80Дата: Вівторок, 12.04.2016, 18:52 | Повідомлення # 3
Учасник
Група: Користувачі
Да нормально дружат во взрослом возрасте. У меня нормальные друзья. И мы собираемся абсолютно просто так, без алкоголя и пр. Максимум чай)

Форум » Думки вслух » Пофілософствуємо » Про дружбу (Чи уміють дорослі дружити?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018 |